Boční stínění pergoly screenovou roletou

Moderní, funkční a uživatelsky komfortní. Přesně takové jsou screenové rolety z dílny společnosti Alutech Bohemia.

Screenové rolety jsou tvořeny speciální PVC látkou a jejich nosnými vlastnostmi je především stínění, ochrana proti větru a dešti. Díky pohonu, které tvoří io motor, můžete své rolety pohodlně ovládat, jak si sami zvolíte. Ať už pomocí aplikace v chytrém telefonu, pomocí systému Vaší inteligentní domácnosti, nebo přes dálkové ovládání. K dokonalosti vše dovede individuální přístup, výběr toho správného barevného provedení a nejkvalitnější materiály na trhu.

Boční zasklení pergoly

Ať již zvolíte pevné, či posuvné skleněné panely, nikdy nešlápnete vedle.

Boční prosklení dodá Vašemu domu a zahradě nevídanou eleganci. Prosklení opticky zvětší prostor a umocní Váš požitek z volného prostoru. Přitom však ani komfort a ochrana před nepříznivými vlivy počasí nebude pokulhávat. Boční prosklení Vám nabídne plnou ochranu před větrem, deštěm a dokonce i mráz zůstane za stěnami pergoly. Boční prosklení tak propůjčuje pergole přívlastek celoroční a dává pergole vítané využití.

Střešní roleta na pergolu

Toužíte po elegantní pergole se skleněným zastřešením, ale obáváte se tepla a sluníčka pod pergolou?

Díky střešní roletě můžete ústupům rázem předejít a snoubit tak vítané vlastnosti obou produktů. Vaše pergola se tak stane příjemným místem i v horkých letních dnech. Střešní roleta zachytí sluneční paprsky a pod pergolou tak nedochází k takzvaném skleníkovém pocitu. Při večerních hodinách můžete roletu zatáhnout a kochat se krásou večerní oblohy.

LED osvětlení

Nenechte se limitovat západem slunce a užívejte si pohodlí Vaší pergoly i ve večerních hodinách.

LED osvětlení si můžete nechat implementovat přímo do konstrukce pergoly, odkud poskytne dostatek světla pro celý prostor pod pergolou. Osvětlení se ovládá jednoduše pomocí ovladače a je možné ho nejen vypnout a zapnout, ale také libovolně ztlumovat a přeměnit tak terasu na magické místo.

Venkovní podlaha Rehau

Popusťte uzdu své kreativitě a vytvořte si z WPC prken RELAZZO terasu dle svého vkusu.

Četné barevné tóny, pět různých variant povrchové úpravy, tři šířky a viditelná i hmatatelná kvalita dřeva Vám poskytnou maximální volnost při navrhování. Vytvořte si svůj vlastní venkovní prostor s osobním nádechem. Potěší Vás také minimální údržba a dlouhodobá životnost.

Inteligentní domácnost Somfy

Proč si přidělávat práci? Otevřete rolety, spusťte žaluzie a zavřete bránu jedním stisknutím tlačítka ovladače.

Seskupení všech zařízení v domácnosti pod jeden ovladač je nejlepší způsob, jak se ujistit, že na nic nezapomenete. Somfy tak maximálně usnadňuje život ve Vašem domě a poskytuje Vám více času a to, co chcete právě dělat.

Pohony stínících produktů

Automatizace se těší stále větší oblibě a mechanické ovládání se v dnešní době pomalu vytrácí.

Proto k našim produktům nabízíme automatický pohon, který Vám usnadní práci a zvýší komfort při užívání výrobku. Zda zvolíte ovládání dálkovým ovladačem, klasickým spínačem na zdi, či ovládání pomocí IO, který dokáže dát zpětnou vazbu, je pouze na Vašich představách a přání.

Senzory

Dešťový, sluneční a větrný senzor je velmi žádaným doplňkem pro látkové stínění, žaluzie a bioklimatickou pergolu Meridiem.

Se senzory se už tak nemusíte obávat neočekávaných změn počasí ani když budete na druhém konci světa. Automaticky za Vás udělají práci a pergolu uzavřou a markýzu a screenové rolety zatáhnou a Vy tak budete mít o starost míň.

Elektrické infrazářiče

Představte si ten skvělý pocit proměnit chladný večer na teplý letní den pouhým zapnutím spínače.

Zdá se Vám to nereálné? Pořiďte si elektrické infrazářiče, pozvěte pár přátel na podzimní grilování a přesvědčte se, že je to opravdu možné. Infrazářiče umístěte na stěnu či ke konstrukci pergoly a proměňte svou terasu na obdobu zimní zahrady za minimální náklady a s nulovou stavební předpřípravou.