Typy venkovních rolet
Roleta s viditelným boxem Roleta se zaomítacím boxem
Ovládání
Manuální Motorické

Venkovní rolety

Design, úspora a bezpečnost

od efektivního nástroje zastínění

Doplněk Vašeho domu
Předokenní, nebo-li venkovní rolety, jsou přednostně využívány jako nástroj na regulaci světla v domě. Rolety se jednoduše zatáhnou a Vy si určíte, zda necháte do domu propustit sluneční paprsky. Při výběru správného designu, dokonce můžou být skvělým doplňkem Vašeho domu. Venkovní rolety však mají další neméně významné vlastnosti a funkce.

Ochrana proti nezmarům
Předokenní rolety dokážou sloužit jako regulátor hluku mezi interiérem a venkovním prostředí. Další přínosnou vlastností je ochrana proti povětrnostním vlivům. Rolety spolehlivě chrání okna před silným deštěm, kroupami, větrem a dalšími rozmary počasí. Nemusíte se tak bát časté výměny oken.

Úspora energie
U úspor za okna to však nekončí. Venkovní rolety je praktická možnost, jak snížit tepelné úniky skrz okna. Produkt tak přináší dvojí úsporu nákladů – na vytápění v zimě a na klimatizaci v létě.

Bezpečí před nezvanými hosty
Předokenní rolety můžeme neoficiálně nazvat jako bezpečnostní prvek budovy. Případný zloděj by si s takovou překážkou jen těžce poradil. Pomocí dálkového ovladače se spínacími hodinami si jednoduše nastavíte pohyb venkovních rolet a díky tomu bude Váš dům působit obývaně, i když právě budete na dovolené.

Máte zájem o konzultaci
nebo cenovou nabídku?