Typy screenových rolet
Zipscreen Cablescreen Screen
Možnost použití
Interiér Exteriér
Ovládání
Manuální Motorické

Screenové rolety

jedinečný produkt

s velkým architektonickým potenciálem

Vzhled a funkčnost v rovnováze
Screenové rolety jsou bezkonkurenčně jedinečným produktem v nabídce stínící techniky. Nejen že jsou skvělým architektonickým prvkem a slušivým doplňkem domu, ale dovedou také snoubit zdánlivě protichůdné funkce a vlastnosti, které bychom jen těžko očekávali u zastínění domu.

Protiklady se přitahují
Screenové clony slouží k efektivnímu zastínění s uměním odstínění až 95 % sluneční energie, současně však clony pouští do interiéru světlo a obavy z nedostatku světla v domě při zatáhnutých roletách tak rychle odpadají. Další výraznou vlastností je umožnění nerušeného výhledu ven, zatímco lidé zvenku dovnitř nevidí. Dokážou tedy plně nabídnout soukromí, aniž by jste přišli o výhled na zahradu.

Ekonomické myšlení
Látka screenové rolety dokonce propouští do interiéru čerstvý vzduch a zabraňuje tak přehřívání místnosti. Tím se výrazně sníží, či dokonce předejde nákladům za klimatizaci a ochlazování místnosti. Screenové rolety se chlubí snížením teploty v horkých dnech až o 3 – 7 ° C.

Využití v každém koutě domu
Screenové rolety jsou oblíbenou volbou pro zastínění oken, jak malých tak i nadměrných rozměrů. Produkt se stal i žádaným trendem u zastínění pergoly, balkónu a venkovních kuchyní, kde se komfort z vlastností a funkcí rolet ještě více umocní.

Máte zájem o konzultaci
nebo cenovou nabídku?