Typy sítí proti hmyzu do oken a dveří:
Pevné Rolovací Posuvné Plisované

Síť proti hmyzu

elegantně řešená

ochrana před nezvanými hosty

Užijte si slunečné počasí
Při krásném počasí, především v letním období, se zahrada stává naším druhým obývacím pokojem. Dveře do zahrady zůstávají otevřené a příjemné teplo letních dní volně vstupuje do našeho interiéru. Stejný efekt, a bez obtížného hmyzu, nám pomáhají docílit dveřní sítě proti komárům, vosám, a dalšímu nepříjemnému hmyzu.

Pro Vaši pohodu
Nosnou vlastností sítě není jen zamezení vnuknutí hmyzu do Vašeho domova, ale také zabránění průniku pylu a prachu. Síť však současně nijak neruší výhled z okna ani nikterak nebrání větrání místností.

Na okna i dveře
Sítě jsou vhodné do všech typů budov a je možné je umístit jak na okna, tak i dveře. Nabízí se různé možnosti provedení a montáže. Vybrat si můžete od typického jednoduchého provedení z pevné konstrukce, přes elegantnější posuvné a rolovací řešení, až po plisované sítě. Plisované sítě se nedávno představily jako revoluční produkt v boji proti hmyzu a výrazně nahradily klasické sítě. Výraznou výhodou takové sítě je nízký profil, díky kterému je během používání umožněn bezbariérový přechod mezi interiérem a exteriérem, což jistě uvítají nejen rodiče dětí, ale také starší lidí a lidé s handicapem.

Máte zájem o konzultaci
nebo cenovou nabídku?